Registreerimine/Tagasiside

Isikuandmete töötlemisel lähtub Koolituskeskus «Avaliku teabe seadusest» (https://www.riigiteataja.ee/akt/122032011010), «Isikuandmete kaitse seadusest» (https://www.riigiteataja.ee/akt/104012019011).

  • Mulle meeldib meie eesti keele kursus ja meie suvetöö. Esiteks, õpetaja väga hästi ja huvitavalt õpetab. Hea meelega kuulan teda. Teiseks, iga õpilane vastab ja võib küsida õpetajalt. Kolmandaks, väga hea, et meil on väike grupp. (V. Alborova) 
  • Eesti keele kursus on mulle uusi teadmisi ja kogemusi juurde andnud. Loomulikult on elav suhtlus parem, kuid Covid-viiruse ajal oli ka nendes tingimustes Interneti kaudu õppimine ja suurema iseseisva töö kogemus mulle kasulik. (T. Kulakova)
  • Meil on eesti keele õpetajaga väga vedanud. Ta selgitab väga selgelt ja kui juhtub nii et keegi ei saanud millestki aru, ta kordab seni, kuni nad aru saavad. Carolin Kadaja on väga hea õpetaja ja oma ala professionaal. On ainult üks probleem. Pandeemia tõttu ei saanud me kursustel normaalselt osaleda. Ma saan aru, et teisiti ei saanud olla. (A. Žukova)
1 Step 1
Nimi, perekonnanimi
Isikukood
E-post
Telefon
Linn
Kust Te saite meiest teada?
Sõnum/Kursuse nimi
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right